Hizmetlerimiz


Teknik ve Yazılım Hizmetleri

Ağ ve Sunucu Kurulumları

Ofis içi kablolu veya kablosuz ağlarınızı kuruyor; tüm erişim ve güvenlik ayarlarını yapıyoruz.
Ofis içi kullanımınız için e-posta ve merkezi dosya sunucularınızı kuruyoruz; ofis içinden ve dışından sadece yetkili personelin erişimi için ayarlarını yapıyor ve güvenliklerini sağlıyoruz...

Teknik Destek

Ofisinizde bulunan tüm masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarınız, kablosuz modemleriniz, fotokopi, yazıcı, faks vb. tüm cihazlarınızın bakımını, ayarlarını ve güncellemelerini yapıyor; karşılaştığınız sorunları çözüyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri

Web sitenizi yeniden tasarlayabilir; içeriğini düzenleyerek erişilebilirliğini artırabiliriz. Dilerseniz içerik yönetim sistemlerimizi kullanarak web sitenizin içeriğini istediğiniz an kendiniz formlar aracılığı ile tıklama kolaylığında güncelleyebilirsiniz.

Spam ve Antivirüs Çözümleri

E-posta sunucunuzu ve mesaj kutularınızı merkezi spam ve antivirüs yazılımları ile koruma altına alabilir; bilgisayarlarınızı veri ve iş kaybına neden olabilecek worm, virüs ve benzeri zararlı programlara karşı güvenli hale getirebiliriz.

Veri Yedekleme Sistemleri

Kullandığınız bilgisayarlarda güvenli yedekleme sistemleri kuruyor;
otomatik yedekleme işlemleri ile kritik verilerinizin ve dosyalarınızın kaybını önlüyoruz...


Danışmanlık Hizmetleri

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanında danışmanlık, araştırma ve geliştirme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.